Shrnutí jarní části sezony 2023/2024 – muži

Jarní část sezóny ročníku 2023/2024 se týmu našich mužů nebývale povedla. Díky velmi dobrým a ustáleným výkonům prohráli muži za celé jaro jen jeden zápas a podařilo se jim ukončit soutěž na krásném druhém místě. Druhou příčku obsadili muži také v tabulce jarní části a měli také druhé nejlepší skóre v soutěži. Po několi hubenějších letech se nám podařilo odehrát výborný podzim a navázat ještě vydařenější, jarní částí sezony.

Rádi bychom touto cestou poděkovali celému realizačnímu týmu ve složení Zdeněk Týce, Petr Březina a Antoním Hrouda

Dále děkujeme všem hráčům, kteří nastoupili za tým mužů i třeba jen na chvilku v jakémkoli zápase tohoto úspěšného fotbalového roku. Vedení Sokola tak děkuje těmto fotbalistům:

Malý Roman, Tichý Adam, Kajer Roman, Beneš Michal, Mora Miroslav, Březina Filip, Březina Daniel, Kellner Petr, Morava Martin, Baar (K) Dominik, Fazekaš Ondřej, Luňák Marek, Kalaš Jan, Černý Otakar, Sliusarchuk Yurii, Hrdina Jan, Kratochvíl Lukáš, Vinš Ivan,  Kosina Jan, Rottenberg Lukáš, Hrdina Jan, Stehlík František, Bergmann Tomáš, Stach Jiří, Slavík Roman, Tykal Martin, Podroužek Jan, Hlavnička Jan, Podroužek Marek, Březina Petr, Hrouda Antonín